0
Ερώτηση
€0.00
0
Καλάθι
€0.00
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

Cisco WS-C3560CX-12PD-S network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White

Αριθμός του εξαρτήματος: WS-C3560CX-12PD-S
EAN: 882658753244
-48%
€2,377.25 τιμή χωρίς ΦΠΑ
€1,239.96 τιμή χωρίς ΦΠΑ
1,463.15 τιμή με ΦΠΑ
Δεν υπάρχει στην αποθήκη
Ειδοποιήστε με όταν το προϊόν είναι σε απόθεμα
Περιγραφή
Διαβάστε περισσότερα για Cisco WS-C3560CX-12PD-S network switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White
Τεκμηρίωση
Χαρακτηριστικά διαχείρησης
Τύπος διακόπτη Managed  
Υποστήριξη Quality of Service (QoS) Ναι
Έλεγχος ARP Ναι
Συνδεσιμότητα
Πλήθος θυρών Ethernet βασικής μεταγωγής RJ-46 12  
Τύπος θυρών Ethernet βασικής μεταγωγής RJ-45 Gigabit Ethernet (10/100/1000)  
Ποσότητα θυρών Gigabit Ethernet (copper) 2  
Πλήθος υποδοχών μονάδας SFP+ 2  
Δικτύωση
Πρότυπο δικτύου IEEE 802.11ac,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z  
10G support Ναι
Copper ethernet cabling technology 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T  
Port mirroring Ναι
Full duplex Ναι
IP routing Ναι
Spanning tree protocol Ναι
VLAN support Ναι
Number of VLANs 4000  
Optical fiber
Fiber ethernet cabling technology 100BASE-BX,100BASE-FX,100BASE-LX,1000BASE-X,1000BASE‑BX,1000BASE‑LH,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX  
Τύπος ίνας Multi-mode  
Μεταφορά δεδομένων
The data transfer capacity of the switch per second.  Χωρητικότητα δρομολόγησης/μεταγωγής 68 Gbit/s  
Forwarding rate 50.6 Mpps  
Υποστήριξη Jumbo frames Ναι
Μεγάλα πακέτα (Jumbo frames) 9198  
Ασφάλεια
Λειτουργίες DHCP DHCP server,DHCP snooping,DHCP client  
Λίστας ελέγχου πρόσβασης (ACL) Ναι
IGMP snooping Ναι
Υποστήριξη αλγορίθμου ασφαλείας 802.1x RADIUS,SNMP  
Ασφάλεια στατικής θήρας Ναι
SSH/SSL support Ναι
Ταυτοποίηση MAC-based authentication  
Λειτουργίες πολυεκπομπής
Υποστήριξη Multicast Ναι
Design
Τοποθέτηση rack Ναι
Χρώμα προϊόντος White  
Στήριγμα τοίχου Ναι
DIN rail mounting Ναι
Ασφάλεια UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, CE, GB 4943, IEC 60825  
Ηλεκτρομαγνητική συμβατότητα FCC 15, CFR 47, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE, AS/NZS, A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC (MIC, GB17625.1-1998) A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST  
Απόδοση
Εσωτερική μνήμη 512 MB  
Μνήμη Flash 128 MB  
Ποσοστό MTBF 528480 h  
Διαχείρηση ενέργειας
AC input voltage 100 - 240 V  
Ένταση λειτουργίας εισόδου 1.5 - 3.25 A  
Κατανάλωση ισχύος 29.5 W  
Power consumption (max) 278 W  
Τεχνολογία Power over Ethernet (PoE)
PoE τροφοδοτικού Ναι
Power over Ethernet συν την ποσότητα (PoE +) πλήθος θυρών 12  
Σύνολο προϋπολογισμού Power over Ethernet (PoE) 240 W  
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -5 - 45 °C  
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -25 - 70 °C  
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 5 - 95%  
Υγρασία μη λειτουργίας 5 - 95%  
Ύψος λειτουργίας 0 - 3048 m  
Ύψος μη λειτουργίας 0 - 4000 m  
Διάχυση θερμότητας 1057.71 BTU/h  
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος 269 mm  
Βάθος 238 mm  
Ύψος 44.4 mm  
Βάρος 2.31 kg  

Τρέχουσες προσφορές
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Εταιρική σχέση
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
EBA National Winner Banner