0
Ερώτηση
€0.00
0
Καλάθι
€0.00
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

MC200CM

Όνομα προϊόντος: TP-LINK MC200CM network media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Black
EAN: 6935364030438
€28.92 τιμή χωρίς ΦΠΑ
34.13 τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
11-20  τεμ.
Παράδοση:
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Διαβάστε περισσότερα για TP-LINK MC200CM network media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Black
Τεκμηρίωση
Δικτύωση
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη) 1000 Mbit/s  
Πρότυπο δικτύου IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN data rates 10,100,1000 Mbit/s  
Auto MDI/MDI-X Ναι
Duplex system Full, Half  
Cable types supported Cat5,Cat5e  
Συνδεσιμότητα
Τεχνολογία συνδεσιμότητας Wired  
Αριθμός θυρών ethernet LAN (RJ-45) 1  
Θύρες οπτικού καναλιού 1  
Fiber optic connector SC  
Απόδοση
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Μήκος κύματος 850 nm  
Fiber mode structure Multi-mode  
Fiber cable diameters supported 50/125,62.5/125 µm  
Design
Εσωτερικός Όχι
Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών Ναι
Χρώμα προϊόντος Black  
Διαχείρηση ενέργειας
Power consumption (max) 1.66 W  
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος 95 mm  
Βάθος 73 mm  
Ύψος 27 mm  
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας 0 - 40 °C  
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -40 - 70 °C  
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 10 - 90%  
Υγρασία μη λειτουργίας 5 - 90%  
Περιεχόμενο πακέτου
Εγχειρίδιο Ναι
Τεχνικές λεπτομέρειες
Πιστοποιητικά βιωσιμότητας RoHS  

Τρέχουσες προσφορές
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Εταιρική σχέση
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
EBA National Winner Banner