0
Ερώτηση
€0.00
0
Καλάθι
€0.00
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

D-Link DEM-311GT network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN: 790069248153
Αριθμός του εξαρτήματος: DEM-311GT
SKU: 1655250
€25.05 τιμή χωρίς ΦΠΑ
29.56 τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
11-20  τεμ.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι παράδοσης

D-Link DEM-311GT network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN:

790069248153

Αριθμός του εξαρτήματος:

DEM-311GT

SKU: 1655250
Ιδανικές λύσεις για την επιχείρησή σας
Βρίσκουμε τη βέλτιστη λύση για την επιχείρησή σας. Οι ειδικοί μας στις πωλήσεις και τις προπωλήσεις επιλέγουν καθημερινά προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Ταχεία παράδοση εξοπλισμού σε όλο τον κόσμο
Η εταιρεία προσφέρει εξοπλισμό για τον εφοδιασμό με μηχανήματα και εξοπλισμό για το εξωτερικό: Εγγυόμαστε την έγκαιρη παράδοση του εξοπλισμού σας όπου κι αν βρίσκεστε. Συνεργαζόμαστε με παγκόσμιους συνεργάτες για να διασφαλίσουμε τη βελτιστοποίηση των logistics.
Υποστήριξη της εφαρμογής εγγυημένη
Προσφέρουμε υποστήριξη για την εφαρμογή λύσεων στην επιχείρησή σας. Οι εξειδικευμένοι μηχανικοί μας σας βοηθούν να διαχειριστείτε αποτελεσματικά την υποδομή σας.
Πελάτης πρώτα
Οι ειδικοί μας σε θέματα RMA αντιμετωπίζουν τα παράπονα και τις αντικαταστάσεις εξοπλισμού γρήγορα και αποτελεσματικά, ώστε η επιχείρησή σας να λειτουργεί ομαλά.
Περιγραφή
D-Link DEM-311GT. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP. Πλάτος συσκευασίας: 74 mm, Βάθος συσκευασίας: 131 mm, Ύψος συσκευασίας: 49 mm. Μήκος χαρτοκιβωτίου αποστολής: 36 cm, Πλάτος χαρτοκιβωτίου αποστολής: 26 cm, Ύψος χαρτοκιβωτίου αποστολής: 31 cm
Τεκμηρίωση
Απόδοση
SFP τύπος πομποδέκτη 
Οπτικών ινών
δείξε περισσότερα
Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων  Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων
1000 Mbit/s
δείξε περισσότερα
Δίαυλος PCI 
SFP
δείξε περισσότερα
Υποστηρίζεται ίνα απλής λειτουργίας(SMF) 
Όχι
δείξε περισσότερα
Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF) 
Ναι
δείξε περισσότερα
Υποδοχή οπτικής ίνας  Υποδοχή οπτικής ίνας
LC
δείξε περισσότερα
Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται 
50/125 µm
δείξε περισσότερα
Πρότυπο πομποδέκτη SFP 
SX
δείξε περισσότερα
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς  Μέγιστη απόσταση μεταφοράς
550 m
δείξε περισσότερα
Μήκος κύματος  Μήκος κύματος
850 nm
δείξε περισσότερα
Πρότυπο δικτύου  Πρότυπο δικτύου
IEEE 802.3x
δείξε περισσότερα
Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)  Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)
Γεμάτο
δείξε περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Hot-swap 
Ναι
δείξε περισσότερα
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας  Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
0 - 40 °C
δείξε περισσότερα
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης  Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης
-40 - 85 °C
δείξε περισσότερα
Πακέτα δεδομένων
Πλάτος συσκευασίας  Πλάτος συσκευασίας
74 mm
δείξε περισσότερα
Βάθος συσκευασίας  Βάθος συσκευασίας
131 mm
δείξε περισσότερα
Ύψος συσκευασίας  Ύψος συσκευασίας
49 mm
δείξε περισσότερα
Βάρος πακέτου  Βάρος πακέτου
64 g
δείξε περισσότερα
Υλικοτεχνικά δεδομένα
Μικτό βάρος παλετών (θάλασσα) 
246,8 kg
δείξε περισσότερα
Ύψος παλέτας (αέρα) 
199 cm
δείξε περισσότερα
Πλάτος παλέτας 
122 cm
δείξε περισσότερα
Αριθμός χαρτοκιβωτίων ανά παλέτα (θάλασσα) 
54 τεμάχια
δείξε περισσότερα
Ποσότητα ανά παλέτα (θάλασσα) 
2700 τεμάχια
δείξε περισσότερα
Βάρος χαρτοκιβωτίου αποστολής 
4,2 kg
δείξε περισσότερα
Ύψος παλέτας (θάλασσα) 
199 cm
δείξε περισσότερα
Μήκος χαρτοκιβωτίου αποστολής 
36 cm
δείξε περισσότερα
Μέγεθος παλέτας 
102 cm
δείξε περισσότερα
Ύψος χαρτοκιβωτίου αποστολής 
31 cm
δείξε περισσότερα
Πλάτος χαρτοκιβωτίου αποστολής 
26 cm
δείξε περισσότερα
Καθαρός βάρος χαρτοκιβωτίου αποστολής 
3,2 kg
δείξε περισσότερα
Ποσότητα ανά κιβώτιο αποστολής 
50 τεμάχια
δείξε περισσότερα
Αριθμός χαρτοκιβωτίων ανά παλέτα (αέρα) 
54 τεμάχια
δείξε περισσότερα
Μικτό βάρος παλετών (αέρα) 
246,8 kg
δείξε περισσότερα
Ποσότητα ανά παλέτα (αέρα) 
2700 τεμάχια
δείξε περισσότερα
Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ) 
85369010
δείξε περισσότερα

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία