0
Ερώτηση
€0.00
0
Καλάθι
€0.00
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

750097

Όνομα προϊόντος: Intellinet Fibre Optic Patch Cable, OM3, LC/LC, 10m, Aqua, Duplex, Multimode, 50/125 µm, LSZH, Fiber, Lifetime Warranty, Polybag
EAN: 766623750097
€14.17 τιμή χωρίς ΦΠΑ
16.72 τιμή με ΦΠΑ
Δεν υπάρχει στην αποθήκη
Ειδοποιήστε με όταν το προϊόν είναι σε απόθεμα
Περιγραφή
Διαβάστε περισσότερα για Intellinet Fibre Optic Patch Cable, OM3, LC/LC, 10m, Aqua, Duplex, Multimode, 50/125 µm, LSZH, Fiber, Lifetime Warranty, Polybag
Τεκμηρίωση
Χαρακτηριστικά
Μήκος καλωδίου 10 m  
Connector 1 LC  
Connector 2 LC  
Σύνδεσμος φύλου Male/Male  
Τύπος οπτικών ινών OM3  
Χρώμα προϊόντος Aqua colour  
Full duplex Ναι
Core diameter 50 µm  
Cladding diameter 125 µm  
Fiber mode structure Multi-mode  
Jacket material Low smoke zero halogen (LSZH)  
Βάρος και διαστάσεις
Cable diameter 3 mm  
Βάρος 250 g  
Πακέτα δεδομένων
Ποσότητα 1  

Τρέχουσες προσφορές
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Εταιρική σχέση
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
EBA National Winner Banner