0
Ερώτηση
€0.00
0
Καλάθι
€0.00
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

Transceiver Module Optical - Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC - 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port - 550m,MSA Compliant - Equivalent to Cisco GLC-SX-MM - Three Year Warranty - Fiber optic - 1000 Mbit/s -

EAN: 766623545006
Αριθμός του εξαρτήματος: 545006
SKU: 1003360
€17.34 τιμή χωρίς ΦΠΑ
20.46 τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
6  τεμ.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι παράδοσης

Transceiver Module Optical - Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC - 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port - 550m,MSA Compliant - Equivalent to Cisco GLC-SX-MM - Three Year Warranty - Fiber optic - 1000 Mbit/s -

EAN:

766623545006

Αριθμός του εξαρτήματος:

545006

SKU: 1003360

> SFP Οπτικών ινών 1000 Mbit/s

> Gigabit Ethernet Μήκος κύματος: 850 nm

> Υποστήριξη hot-plug

> Τάση εισόδου: 3.3 V

> Κατανάλωση ισχύος: 1 W

Ιδανικές λύσεις για την επιχείρησή σας
Βρίσκουμε τη βέλτιστη λύση για την επιχείρησή σας. Οι ειδικοί μας στις πωλήσεις και τις προπωλήσεις επιλέγουν καθημερινά προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Ταχεία παράδοση εξοπλισμού σε όλο τον κόσμο
Η εταιρεία προσφέρει εξοπλισμό για τον εφοδιασμό με μηχανήματα και εξοπλισμό για το εξωτερικό: Εγγυόμαστε την έγκαιρη παράδοση του εξοπλισμού σας όπου κι αν βρίσκεστε. Συνεργαζόμαστε με παγκόσμιους συνεργάτες για να διασφαλίσουμε τη βελτιστοποίηση των logistics.
Υποστήριξη της εφαρμογής εγγυημένη
Προσφέρουμε υποστήριξη για την εφαρμογή λύσεων στην επιχείρησή σας. Οι εξειδικευμένοι μηχανικοί μας σας βοηθούν να διαχειριστείτε αποτελεσματικά την υποδομή σας.
Πελάτης πρώτα
Οι ειδικοί μας σε θέματα RMA αντιμετωπίζουν τα παράπονα και τις αντικαταστάσεις εξοπλισμού γρήγορα και αποτελεσματικά, ώστε η επιχείρησή σας να λειτουργεί ομαλά.
Περιγραφή Multimedia
Intellinet 545006. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP. Χρώμα προϊόντος: Αλουμίνιο (Αργύλιο), Πιστοποιήσεις ISV: FCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825, UKCA, NDAA. Τάση εισόδου: 3.3 V, Κατανάλωση ισχύος: 1 W. Πλάτος: 13 mm, Βάθος: 55 mm, Ύψος: 12 mm. Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 1 τεμάχια
Τεκμηρίωση
Απόδοση
SFP τύπος πομποδέκτη 
Οπτικών ινών
δείξε περισσότερα
Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων  Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων
1000 Mbit/s
δείξε περισσότερα
Δίαυλος PCI 
SFP
δείξε περισσότερα
Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF) 
Ναι
δείξε περισσότερα
Υποδοχή οπτικής ίνας  Υποδοχή οπτικής ίνας
LC
δείξε περισσότερα
Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται 
50/125,62.5/125 µm
δείξε περισσότερα
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς  Μέγιστη απόσταση μεταφοράς
550 m
δείξε περισσότερα
Μήκος κύματος  Μήκος κύματος
850 nm
δείξε περισσότερα
Ισχύς Tx (ελάχ.) 
-8 dBmW
δείξε περισσότερα
Ισχύς Tx (μέγ.) 
-3 dBmW
δείξε περισσότερα
Προϋπολογισμός σύνδεσης 
8 dB
δείξε περισσότερα
Τύπος διασύνδεσης δικτύου Ethernet 
Gigabit Ethernet
δείξε περισσότερα
Πρότυπο δικτύου  Πρότυπο δικτύου
IEEE 802.3z
δείξε περισσότερα
Τεχνολογία καλωδίωσης ethernet οπτικών ινών 
1000BASE
δείξε περισσότερα
Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)  Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)
Γεμάτο
δείξε περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Χρώμα προϊόντος  Χρώμα προϊόντος
Αλουμίνιο (Αργύλιο)
δείξε περισσότερα
Υποστήριξη hot-plug  Υποστήριξη hot-plug
Ναι
δείξε περισσότερα
Πιστοποιήσεις ISV 
FCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825, UKCA, NDAA
δείξε περισσότερα
Διαχείρηση ενέργειας
Τάση εισόδου  Τάση εισόδου
3.3 V
δείξε περισσότερα
Κατανάλωση ισχύος  Κατανάλωση ισχύος
1 W
δείξε περισσότερα
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας  Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
0 - 70 °C
δείξε περισσότερα
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης  Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης
-40 - 85 °C
δείξε περισσότερα
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 
5 - 95%
δείξε περισσότερα
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος  Πλάτος
13 mm
δείξε περισσότερα
Βάθος  Βάθος
55 mm
δείξε περισσότερα
Ύψος  Ύψος
12 mm
δείξε περισσότερα
Βάρος  Βάρος
15 g
δείξε περισσότερα
Πακέτα δεδομένων
Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται  Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται
1 τεμάχια
δείξε περισσότερα

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία