0
Ερώτηση
€0.00
0
Καλάθι
€0.00
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

507509

Όνομα προϊόντος: Intellinet Gigabit Fibre WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 10km, WDM (Rx1550/Tx1310), Fiber, Equivalent to Cisco GLC-BX-U, Three Year Warranty
EAN: 766623507509
Αριθμός του εξαρτήματος: 507509
€29.07 τιμή χωρίς ΦΠΑ
34.30 τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
4  τεμ.
Παράδοση:
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Διαβάστε περισσότερα για Intellinet Gigabit Fibre WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 10km, WDM (Rx1550/Tx1310), Fiber, Equivalent to Cisco GLC-BX-U, Three Year Warranty
Τεκμηρίωση
Απόδοση
SFP transceiver type Fiber optic  
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη) 1000 Mbit/s  
Δίαυλος PCI SFP  
Υποστηρίζεται ίνα απλής λειτουργίας(SMF) Ναι
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 9/125 µm  
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς 10000 m  
Μήκος κύματος Tx (μέγιστο) 1310 nm  
Μήκος κύματος Rx (μέγιστο) 1550 nm  
Tx power (min) -8 dBmW  
Tx power (max) -3 dBmW  
Link budget 16 dB  
Σύνδεση Ethernet/LAN Ναι
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Πρότυπο δικτύου IEEE 802.3z  
Duplex system Full  
Χαρακτηριστικά
Χρώμα προϊόντος Metallic  
Υποστήριξη hot-plug Ναι
Πιστοποιήσεις ISV FCC Class A, CE Mark  
Διαχείρηση ενέργειας
Input Voltage 3.3 V  
Κατανάλωση ισχύος 1 W  
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας 0 - 70 °C  
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -40 - 85 °C  
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 10 - 85%  
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος 14 mm  
Βάθος 57 mm  
Ύψος 12 mm  
Βάρος 37 g  
Πιστοποιητικά βιωσιμότητας RoHS  
Άλλα χαρακτηριστικά
RX sensitivity -24 dB  

Τρέχουσες προσφορές
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Εταιρική σχέση
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
EBA National Winner Banner