0
Ερώτηση
€0.00
0
Καλάθι
€0.00
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

507332

Όνομα προϊόντος: Intellinet Fast Ethernet Single Mode Media Converter, 10/100Base-Tx to 100Base-Fx (SC) Single-Mode, 20km (Euro 2-pin plug)
EAN: 766623507332
Αριθμός του εξαρτήματος: 507332
€31.35 τιμή χωρίς ΦΠΑ
36.99 τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
3  τεμ.
Παράδοση:
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Τεκμηρίωση
Δικτύωση
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη) 100 Mbit/s  
Converter input interface 100BASE-FX, 100Base-TX  
Converter output interface 100Base-FX  
Πρότυπο δικτύου IEEE 802.3, IEEE 802.3u  
Ethernet interface type Fast Ethernet  
Ethernet LAN data rates 10,100 Mbit/s  
Auto MDI/MDI-X Ναι
Duplex system Full  
Συνδεσιμότητα
Fiber optic connector SC  
Απόδοση
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς 20000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Μήκος κύματος 1310 nm  
Fiber mode structure Single-mode  
Sensitivity -32 dBmW  
Ποσοστό MTBF 100000 h  
Design
Εσωτερικός Όχι
Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών Activity, Link, Power  
Υλικό περιβλήματος Metal  
Πιστοποιήσεις ISV FCC B, CE  
Διαχείρηση ενέργειας
Input Voltage 5 V  
Ένταση λειτουργίας εισόδου 1 A  
Power consumption (max) 5 W  
Εξωτερικό τροφοδοτικό Ναι
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος 70 mm  
Βάθος 105 mm  
Ύψος 26 mm  
Βάρος 180 g  
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας 0 - 50 °C  
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -45 - 70 °C  
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 10 - 90%  
Περιεχόμενο πακέτου
Δεσμίδα προσαρμογέων AC Ναι
Εγχειρίδιο Ναι

Τρέχουσες προσφορές
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Εταιρική σχέση
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
EBA National Winner Banner